صدور پروانه نوسازي

در سال 1393 درخواست صدور پروانه نوسازي ملکم را به شهرداري اراک ارائه کردم و تمام روال قانوني اعم از پرداخت حق کارشناس و پرداخت نوسازي و کليه مراحل قانوني را انجام دادم تا رسيد به اينکه شهرداري دستور نقشه صادر کند . در اين مرحله شهرداري منطقه 2 اراک نامه اي رو تنظيم کرد خطاب به شهرداري مرکزي اراک که نامبرده در اين شهرداري تقاضاي صدور پروانه کرده و ملک ايشان در رينگ داراي کاربري مسي، ميباشد و طبق مقررات به اين ملک هفت طبقه و پيلوت تعلق ميگيرد لطفا خط پروژه را ابلاغ نماييد.

شهرداري نيز جواب داده چون اين ملک در حريم طرح 55 متري واقع شده تا ابلاغ اين طرح تامل نماييد. از آنجا که در سال 93 از زمان طرح 55 متري اراک 14سال ميگذشته و شهرداري تا حالا نيز از صدور پروانه خودداري نموده آيا ميتوان در ديوان عدالت اداري شهرداري را بر اساس حق مالکانه اام به صدور پروانه بر اساس، مقررات سال درخواست پروانه نمود؟

براي مشاهده ادامه مطلب به لينک زير منبع اين مراجعه کنيد

منبع : http://www.hdg-law.ir/licensing-renovation/

لطفا در صورت سوال در مورد اين مطلب و يا نياز به وکيل شهرداري با موسسه حقوقي حامي دادگستر ساعد در تماس باشيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درخت افرا نیلو رایانه انواع نمونه سوالات علوم نهم فصل به فصل اسکالر گروه تلگرام Kara من یک انسان توحیدی هستم راز و رمز عاشقی با خدا مرکز چاپ پارسا